یادداشت ویژه برای دروازه بان پرسپولیس

[ad_1]

دروازه پرسپولیس زمانی امن ترین مکان این تیم در این سال های لیگ قهرمانان بود. حتی امنیت دروازه را نیز می توان یکی از دلایل اصلی پنجمین قهرمانی متوالی قرمزها دانست. اما امروزه این امنیت اندکی به خطر افتاده است. پاسخ به این سوال که آیا وضعیت تیم پرسپولیس برای رسیدن به هدف ناپایدار است یا برعکس، سوالی است که شاید پاسخ داده نشود. نکته واضح اما این است که حامد لک هنوز روز خوبی را سپری نکرده است. دروازه بانی که فصل گذشته همه را به فکر جانشینی علیرضا بیرانوند انداخت، این فصل گرایش سینوسی دارد.

برای بازگشت به یک روز خوب پس انداز کنید

این رکورد ممکن است به او کمک کند تا امروز احساس بهتری داشته باشد و اعتماد به نفس خود را بازیابد. هارپر با شکست آلومینیوم اراک مقام دوم تاریخ لیگ برتر را از آن خود کرد او صد و سه بار درهای خود را بست تا بعد از مهدی رحمتی در رده دوم قرار گیرد و مطمئناً کمی با او فاصله داشته باشد. رحمتی با 191 شوت رکورد جدیدی را برای دروازه بانان لیگ به نام خود ثبت کرد. البته نمی توان گفت که این رکورد برای حامد لک دست نیافتنی است، اما راه درازی در پیش است. حامد لک اکنون تنها دروازه بان شاغلی است که می تواند کلینیک خود را سه برابر کند. نفر بعدی رحمان احمدی با 102 کلین شیت بود که مانند مهدی رحمتی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

در ردیف سه قلوها

شهاب گردان و علیرضا بیرانوند نیز دو دروازه بان با شانس بیشتری برای حضور در جمع هستند. شهاب گردان با 97 دیسک کلینچ ممکن است در این فصل به این رکورد برسد. دروازه بان فعلی 37 ساله فولاد خوزستان شاید زمان زیادی برای ارتقای رکوردش نداشته باشد اما حضور در یک باشگاه سه رقمی می تواند نام او را در لیست قرار دهد. علیرضا بیرانوند که 86 کلین شیت دارد در صورت بازگشت به لیگ برتر می تواند یکی از نامزدهای این لیست باشد و شماره یک شود.

حضور حامد لک در این لیست می تواند گواهی بر گلزنی او در این روزهای نامشخص باشد. توانایی فصل گذشته به خوبی نشان داد و این فصل همچنان می تواند با ریکاوری روحی و روانی آن را نشان دهد. البته نباید از شرایط پرسپولیس و تغییرات متعدد در خط دفاعی و مشکل خط هافبک این تیم در تعداد گل های پرسپولیس گذشت. همانطور که در کلینیک حامد لک قطعا ردپایی از محافظ های مطمئن و محافظ های قابل اعتماد وجود دارد.

منبع: Football 360

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان