یوونتوس 1-1 تورینو: دربی برنده نشد :: ورزش سه


کد خبر: 1811367 |
30 بهمن 1400 ساعت 01:13 |
1,290 بازدید |

0
اظهار نظر

یوونتوس در هفته بیست و ششم سوریه مقابل تورینو به تساوی 1-1 دست یافت.

به گزارش “Vasses” در این دیدار یوونتوس قبل از گل ماتیسید دلیسو پیش افتاد اما در نیمه دوم آندره بلوت برای سرتورینو گلزنی کرد که باعث شد دو تیم به تقسیم نتیجه رضایت دهند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقیقه 6 بود که مانداگورا اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد اما ضربه او با واکنش به موقع شزنی مهار شد.
سه دقیقه بعد پاس خطرناک برکالو با گل یوونتوس موقعیت خطرناک دیگری ایجاد کرد که این بار شاذانی پاسخ داد و توپ را به موقع گرفت.
سپس گل میزبان بود و در دقیقه 11 روی پاس دنیس زاکاریا، این آدریان رابیو بود که پیش افتاد اما ضربه او از خطر خارج شد.
سرانجام در دقیقه 13 یوونتوس موفق شد. این یک ضربه کرنر کوادرادو از سمت راست تورینو بود که باعث شد دی لیخت به تیرک دوم سر بزند و بیانکونری را پاس کند.

بازی متعادل بود و هر دو تیم برای گلزنی به یکدیگر حمله کردند اما در ایجاد موقعیت چندان موفق نبودند و در پایان نیمه اول با همان ضربه گل به میزبان به پایان رسید.
تورینو نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 50 مانداگوراس با یک ضربه چشمگیر از بیرون نزدیک بود به گل برسد اما واکنش چشمگیر شزانی دروازه بان یوونتوس را نجات داد.
دیبالا در دو دقیقه توانست ضربه یوونتوس را دو برابر کند اما ضربه او وارد دروازه تورینو نشد.
تیم میهمان در ادامه حملات بیشتری را روی دروازه یوونتوس انجام داد و در نهایت در دقیقه 62 به گل رسید.این حرکت خوب جوزپ برکالو از سمت چپ بود و او را به سمت دروازه فرستاد که بلوتی با یک ضربه والی عالی دروازه را باز کرد.

4 دقیقه بعد مانداگورا توانست ابتدا تورینو را از آن خود کند اما ضربه او را شزنی به کرنر فرستاد.
در دقایق پایانی هر دو تیم به نوبت موقعیت را ثبت کردند اما در نهایت توپ دیگر از خط دروازه عبور نکرد و بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان