10 تیم برتر پرسپولیس برای لژیونر شدن؟میلاد سرلک یکی از بهترین خریدهای پرسپولیس در چند فصل اخیر بود که در ابتدای لیگ بیستم به این تیم پیوست.سرلک در پرسپولیس جایگاه خوبی داشت و کاملا کارآمد بود و در خدمت این تیم بود. با وجود مخالفت هواداران، یحیی گل محمدی اصرار به خرید سرلک داشت اما حالا پرسپولیسی ها دلیل اصرار یحیی برای جذب این بازیکن را درک می کنند.

سرلک در دو فصل گذشته عصای یحیی بوده و سرمربی پرسپولیس علاقه زیادی به او دارد. شاید او به دلیل سبک بازی ساده اش با تماشاگران ظاهری و صمیمی نداشته باشد، اما فوتبالی ها می دانند که میلاد چه ارزشی برای پرسپولیس دارد. شماره یک پرسپولیس با توجه به عملکرد خوبش در این تیم در لیست اسکوچیچ برای تیم ملی نیز قرار گرفت و توانست به آرزوی پوشیدن پیراهن تیم ملی دست یابد.

میلاد تابستان گذشته در حالی به پرسپولیس پیوست که یک سال از قراردادش با شهر خودرو باقی مانده است. به همین دلیل سرلک مجبور شد از جیب خودش به باشگاه شهرخودرو رضایت نامه بدهد. سرمربی پرسپولیس هم به سرلک گفت که نمی توانند رضایت نامه را پرداخت کنند. میلاد که علاقه زیادی به ماندن در پرسپولیس داشت تصمیم گرفت مبلغ درخواستی شهر خودرو که یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان بود را پرداخت کند. مبلغ قرارداد شالک با پرسپولیس در سال گذشته 2.3 میلیارد تومان بود، یک میلیارد و 5 میلیون تومان به سرلک در اختیار باشگاه شهرخودرو قرار گرفت و مبلغ دریافتی او نیز 1.5 میلیارد تومان بود.

جالب است بدانید قرارداد سرلک برای سال دوم افزایش چندانی نداشت و این بازیکن با کیفیت برای لیگ بیست و یکم حدود دو میلیارد و ششصد میلیون تومان گرفت و در پایان فصل قرارداد سرلک که ستاره شده است منقضی می شود و هنوز مشخص نیست که این بازیکن بماند یا برود.

یحیی گل محمدی به سرمربی پرسپولیس اعلام کرده است که قرارداد این بازیکن را تمدید می کند اما درویش و دوستانش هنوز با این بازیکن به توافق نرسیده اند. میلاد هم مانند امسال حاضر به تمدید کم تعداد قراردادش با پرسپولیس نخواهد بود اما یکی از دلایل احتمالی جدایی سرلک از پرسپولیس، قرارداد این بازیکن با یک شرکت نقل و انتقالاتی در هلند است.

اسپورت لایف که بازیکنانی را به لیگ هلند و چند کشور اروپایی انتقال می دهد، با ستاره ملی پوش پرسپولیس قرارداد دارد و به دنبال انتقال بازیکنان در تابستان است.

گفته می شود این شرکت سرلک را به چند تیم هلندی و بلژیکی پیشنهاد داده است اما چیزی مشخص نیست. باید دید پرسپولیس در پایان فصل ستاره دیگری را از دست می دهد یا می تواند کاری کند که میلاد از پیشنهاد خارجی دور بماند.

منبع: خبر ورزشی

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances