1200 زمین تنیس در کشور تعیین شده است :: سه رشته ورزشی

[ad_1]

کد خبر: 1811524 |
30 بهمن 1400 ساعت 18:19 |
50 بازدید |

0
اظهار نظر

اردبیل – رئیس فدراسیون تنیس: 1200 زمین تنیس در کشور برای بهره برداری شناسایی شده است.

به گزارش “ورزش سه” به نقل از مهر، داوود عزیزی شامگاه شنبه در جلسه انتخابات کمیسیون تنیس استان اردبیل اظهار داشت: با حمایت و مشارکت نمایندگان مجلس شاهد برگزاری انتخابات خوبی در استان اردبیل برای رای دادن به عباس بودیم که فعالیت شما با 4 رای گیری انجام شد. هدف سال

وی با اعلام اینکه استان اردبیل در تنیس و برگزاری مسابقات منطقه ای و بین المللی سرآمد است، گفت: با توجه به همجواری استان اردبیل به آذربایجان، راه اندازی کمپ تنیس در این استان برای میزبانی مسابقات بین المللی آسان است. همسایه ها.

رئیس فدراسیون تنیس تعداد تنیسورها را 6 هزار و 300 تنیسور اعلام کرد و افزود: 22 تنیسور سازمان یافته در استان اردبیل داریم که پیش بینی می شود با حمایت ها و تلاش های رئیس جدید کمیته این تعداد سه برابر شود.

عزیزی از برگزاری مسابقات 1000 امتیازی در شیراز برای تنیسورها خبر داد و تصریح کرد: در صورت ابتلا به دیابت این دوره از مسابقات سال آینده برای حضور تنیسورهای کشور در این مسابقات برگزار می شود.

با یادآوری مسابقات فوتبال بانوان و آقایان در مسابقات جهانی سریلانکا، خاطرنشان کرد: آقایان و بانوان زیر 14 سال در مسابقات مقدماتی جام جهانی تایلند شرکت کردند و باعث افتخار این کشور شدند.

رئیس فدراسیون تنیس به تعیین 1200 زمین تنیس در کشور اشاره می کند و ادامه می دهد: با وجود اینکه آمار دقیقی از باشگاه های فعال در این ورزشگاه وجود ندارد، اما در حال حاضر هزار و 200 زمین تنیس در کشور وجود دارد که برنامه مشخصی دارد. در واقع منطقه نظامی قابل شمارش نیست.

عزیزی به شناخت عمومی این ورزش در جامعه اشاره کرد و گفت: به دنبال فعالیت خصوصی و محدود تنیس نیستیم، بلکه فدراسیون در تلاش است تا وضعیت عمومی در این رشته ایجاد کند تا بتوانیم شرایط مساعدی را برای آن ایجاد کنیم. با وجود تجهیزات گران قیمت در این زمینه می توانیم

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: کشور ما از نظر مالی وضعیت خوبی ندارد و برای تامین تجهیزات و امکانات در این زمینه با مشکل مواجه هستیم، حتی در رقابت نیز به دلیل ورشکستگی نمی توان در منابع ذخیره کرد. هزینه. “

عزیزی افزود: به استان ها اجازه داده ایم مسابقات تنیس منطقه ای را برگزار کنند تا مشاهیر بتوانند در مسابقات ملی و بین المللی بدرخشند.

وی خواستار سیاست گذاری مجلس برای بخش های مختلف شد و گفت: این جلسه باید نقش مهمی را ایفا کند، بیشتر در فعالیت های هیئت مدیره و در صورت تذکر دادن کمیسیون اشتباه و حتی کشاندن ریاست به صحنه. مسئولیت یا حتی اخراج..

عزیزی از حضور تنیسورهای زن مستعد خبر داد و افزود: تنیس بانوان را جدی می گیریم و سعی می کنیم در کنار آقایان تیم هایی را به بازی های آسیایی بانوان اعزام کنیم.

وی با اشاره به اینکه شورای استان باید برای تامین امکانات ورزشی با آموزش و پرورش و شهرداری ارتباط خوبی داشته باشد، خاطرنشان کرد: این مکان مکانی ایده آل برای مسابقات تنیس و فعالیت های ورزشی است.

وی گفت: با توجه به برودت هوا در اردبیل و آب و هوا، مدیر ورزش و جوانان قول مساعد برای راه اندازی زمین تنیس سرپوشیده در استان داده است و ما در آنجا خواهیم بود.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
خرید عمده تیشرت مردانه: راهی برای تازیانه کردن استایل شما
تماس با ما