5 جملات الهام‌بخش درباره بسته بندی صادراتی

در این مقاله ما می خواهیم انواع چاپ جعبه را مورد بررسی قرار دهیم و جزییات آنها را نیز بررسی نماییم. حال میخواهیم تمامی مواردی که در بالا به آنها اشاره نمودیم را به صورت جزیی بررسی نماییم. نکات اساسی که در بسته بندی صادراتی باید مورد توجه قرار داد، شامل بازارهای مصرف، توان خرید مردم در بازار هدف، فرهنگ و زبان آنها و علایق مردم در منطقه است. به عنوان مثال فروشندگان باید یک بسته بندی لوکس و زیبایی را در عین حال که کیفیت بالایی دارد، طراحی و خریداری کنند. نور از سطح مات و صاف یک جعبه لمینتی مات بر نمی گردد و بازتاب نمی کند. جعبه ای که شما کالایتان را جهت فروش در آن قرار می دهید می تواند شما را به بازار معرفی کند، هرچند کیفیت کالایی که شما آن را ارائه میکنید نیز می تواند بسیار بر این امر تاثیر مثبتی داشته باشد.

کارتن با چاپ اختصاصی

و برای غیرفعال سازی به ابزارهای ویژه ای نیاز دارند. اگر مغازه دار هستید این جعبه ها می توانند در ضحامت های مختلف در مغازه شما باشند چون به طور حتم به آنها حتی در صورتی که کالایی در آنها قرار نداشته باشد نیاز خواهید داشت. در چاپ فلکسو، از الگوهای پلاستیکی استفاده می کردند و جوهر توسط آنها بر کارتن حک میشد. اولین نوع چاپ چاپ افست می باشد، در این نوع چاپ از یک جوهر روی صفحه چاپ آلومینیومی که طراحی شما روی آن است استفاده می شود، سپس تصویر مورد نظر به یک پتوی پلاستیکی انتقال داده میشود و در آخر به روی بسته و یا جعبه مورد نظر شما می رود. نوژا پک به خاطر توانایی های خود در تولید کارتن های چاپی فلکسو ، جعبه ها ، جعبه های پستی الکترونیکی ، از چاپ یک تا چهار رنگ افتخاراین را دارد تا کارتن های شما را به نحوه احسن انجام دهد.

خرید کارتن سه لایه ارزان در تهران

در مقوای گلاسه کیفیتی چاپی که بر روی آن انجام می شود بسیار بالا می باشد و در ایندر برد چاپ بر روی یک سمت به صورت چهار رنگ و بر روی سمت دیگر به صورت تک رنگ انجام می شود. این نوع مقوا دارای یک بخش سفید رنگ و یک بخش طوسی رنگ می باشد و دارای تراکم بافتی زیادی نیز می باشند و از نظر ساختاری نسبت به مقوای ایندربرد نرم تر است، همچنی در دو بخش این مقوا می توان چاپ را انجام داد.

خرید کارتن لوازم آرایشی

یکی از موارد استفاده در تولید مقوای گلاسه در زمینه کاتالوگ هایی است که تولید می شود و همان طور که دیده اید این کاتالوگ ها از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشند به طوری که جزییات کالا و یا هرچیزی در این کاتالوگ ها با کیفیت عالی به چاپ رسیده است.گرماژهای مقوای گلاسه از 90 گرم تا 200 گرم است که در نوع کاغذ گلاسه این مقدار از 250 گرم تا 350 گرم می باشد و در مقوای ایندربرد از 180 گرم تا 400 گرم را دارا می باشد. این نوع چاپ دارای جزییات پیچیده ای می باشند و برای چاپ روی جعبه استفاده می شود که ساختار خودش را دارد. آن ها ساده ترین و راحت ترین بسته بندی می باشند که می توانید انتخاب کنید و با هر بودجه ای قابل تهیه هستند و همچنین هر زمان که نیاز داشته باشید در دسترس بوده و بدست شما می رسند.

برای کارتن ها و برچسب هایی که حالت تاشو دارند از افست استفاده می شود، البته در کشور ما ایران چاپ افست معمول ترین نوع چاپ است که هزینه نسبت اقتصادی ای نیز می تواند به شما ارائه دهد. خوشبختانه به دلیل اینکه در ایران طراحان خوش ذوق زیادی وجود دارد، باعث شده که تعداد طراحی هایی که برای بسته بندی و پاکت زعفران انجام شده، زیاد باشد و نیاز هر سلیقه ای را پوشش دهد. بسته بندی محصولات نیز از آن حوزه هایی است که اگر بیشتر از سایر صنایع دست خوش ایده ها و روش های نوین قرار نگرفته باشد، کمتر هم قرار نگرفته است.

در تولید جعبه مقوایی، 5 نوع مقوا کار برد دارند که به ترتیب شامل مقوای پشت طوسی و مقوا گلاسه و مقوا کرافت و مقوا خاص و مقوا فانتزی می باشد، این مقوا ها هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند که در بخش های دیگر در این مقاله به آن اشاره می کنیم. از این نوع چاپ یعنی فلکسوگرافی برای برخی کیسه های پلاستیکی و بسته بندی مواد غذایی و کارتن های شیر استفاده می گردد.

بسته بندی خرماها با ایده های مختلف و جنس های مختلف انجام میشود که کارتن لمینتی خرما یکی از بهترین بسته بندی ها برای صادرات است؛ به دلیل ضخامت و کیفیت مناسب، این نوع بسته بندی برای صادرات خرما انجام میشود. مقوایی که در این نوع چاپ جعبه استفاده می شود به آن ایندر برد می گویند که سطح بسیار صافی را نیز دارا می باشد، دو بخش و یا دو سمت این مقوا سفید است که می توان بر روی آن چاپ رنگی را نیز انجام داد ولی معمولا برای بهتر شدن کار در قسمت داخل مقوا از چاپ تک رنگ و یا دو رنگ استفاده می کنند. نوعی دیگر از چاپ در زمینه چاپ جعبه، چاپ روتوگراور می باشد که به آن پیوسته نیز می گویند. یکی از موارد استفاده از مقواهای گلاسه در زمینه چاپ جعبه لمینتی می باشد. از دیگر موارد اهمیت صادرات میوه خشک میتوان به شرایط سخت حمل و نقل سبزیجات و میوه های تازه دانست که هزینه بسیار بالایی نیز دارند.

برای ساخت کارتن میوه و صیفی جات، ورق کارتن میبایست از کیفیت و مرغوبیت خوبی برخوردار باشد زیرا اگر بسته بندی صادراتی ضعیف باشد باعث خرابی بار شده و ضررهای جبران ناپذیری را به صادرکننده وارد میکند. اگر شما قصد خرید کارتن و جعبه را دارید حتماً باید آن را متناسب با وسیله ای که قصد بسته بندی آن را دارید انتخاب کنید . چاپ دیجیتال در اندازه ها و حجم های مختلفی استفاده می شود بنابراین می توانید با توجه به هزینه ای که در نظر میگیرید این نوع چاپ، یعنی چاپ دیجیتال را انتخاب کنید. در این نوع چاپ از مقواهایی با صخامت 200 گرم تا 450 گرم استفاده می شود که نسبت به سایر مقواها نیز دارای بافتی سخت می باشند.

مقوای پشت طوسی دارای ضخامت از 150 گرم تا 180 گرم را دارا می باشد. رنگ مقوای ایندربرد سفید بوده که قابلیت چاپ بالایی نیز دارد. حال باید مطابق با محصول جنس و رنگ بسته را انتخاب کرد تا ترکیب زیبا و جذابی بیافرینند. هر چه زمان بگذرد رنگ مقوای کرافت به حالت کدری در می آید. برای نمونه، مقوای شما صاف و شفاف باشد یا اینکه سطحی زبر و ناصاف داشته باشد. در حالت کلی کارتن پستی با توجه به ابعاد آن تقسیم بندی می شوند که شما باید با توجه به ابعاد محصولات خود آن ها را تولید و بسته بندی کنید. باید تفاوت بین بسته بندی و جعبه لمینتی مات و براق را درک کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید کدام گزینه برای بسته بندی و جعبه سفارشی شما بهترین است! در صورتی که شما از جعبه های متعددی استفاده می کنید می توانید در هنگام سفارش آنها از سوی مکان هایی که جعبه می سازند، برندتان را نیز روی جعبه ها چاپ کنید چون بسیار این امر می تواند بر روند تجارت شما تاثیر گذار باشد به طوری که باعث جذب مشتری های زیادی به سوی کسب و کار شما می شود.

برای مثال، اگر قرار باشد تا شما محصولات خشکبار خود را به کشورهایی صادر کنید که مسئله محیط زیست برای آنها اهمیت دارد، لازم است تا بسته بندی مقوایی و بسته بندی پلاستیکی را به کار بگیرید که جنس سازنده آنها با محیط زیست، کاملا سازگار باشد. به همین منظور با سفارش تولید کارتن بسته بندی شامپو مناسب با چاپ اختصاصی و با کیفیت، ارزش کالای تولیدی خود را بالا خواهید برد و همچنین ضمن شناخته شدن برند خود در بازار، در شناخت بیشتر مشتری از محصول تولیدی شما تأثیرگذار است. در بالا یک مثال سریع از استفاده از محفظه ها برای بسته بندی اقلام متعدد در یک جعبه وجود دارد. شایان ذکر است که انواع ماشین آلات کارتن سازی به ویژه دستگاه لمینت دستی و اتومات بعد از فروش دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش می باشد.

آیا می‌خواهید چاپ و بسته بندی جذاب‌تر داشته باشید؟ این را بخوان!

پس چنین طراحی بسته بندی در صادرات نمی تواند یکی از مهم ترین اهداف اصلی تولیدکننده را برآورده کند و صادرکننده چاره ای جز پذیرفتن مسئولیت و جبران ضرر و زیان را ندارد. کارتن هایی که برای بسته بندی مغز پسته مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است از بسته بندی های پنجره ای سلفون دار با طراحی های رنگی باشد. به خاطر همین صنایع چاپ و بسته بندی خاورمیانه بیشتر خدمات خود را در تهران و کرج متمرکز کرده است. تمام لوازم جعبهسازی را آماده کرده و کنار دست خود قرار دهید تا مجبور نباشید به خاطر یک وسیلهٔ موردنیاز، کار را متوقف کنید. در این نوع چاپ ابتدا، طرحی که در نظر شماست روی کاغذ کم ضخامت چاپ می گردد و سپس بر روی یک کاغذ ضخیم تر مثل مقوالمینت می شود و جعبه هارد باکس و یا سخت تولید می شود. شرکت چاپ کارتن یک نمایندگی فروش انواع دستگاه کارتن سازی در سراسر ایران می باشد که این نمایندگی فروش دستگاه کارتن سازی احمدی و شهید باقری را نیز در کنار تولیدات خود به فروش می رساند.

خرید کارتن با چاپ سفارشی

مجتمع چاپ و مقواسازی ممتازدر سال 1360 بعنوان يک شرکت در زمينه چاپ و مقوا سازی شروع به کار کرد. این دو نوع مقوا از سطح بسیار صاف و شفافی برخوردار هستند که هر دوی آنها در تولید جعبه به کار می روند، تفوات هایی نیز در این دو نوع مقوا وجود دارد که اولین آنها ابعاد و اندازه این مقواها می باشد، مقوای گلاسه در ابعاد محدودی تولید می شود ولی مقوای ایندربرد از نظر ابعادی از تنوع بسیاری برخوردار است. 8. بطور عام رویه آنها سفید بوده و پشت آنها طوسی می باشد .

خرید کارتن پستی

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت سفارش کارتن سه لایه.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

سیستم کنترل از راه دور: انقلابی در دنیای امنیت و اتوماسیون
سیستم صوتی هوشمند خانگی: یک نگاه جدید به اتصال صدا در خانه
Discover the Art of Tipping People in Livegirlcamshub.com
بازی انفجار چیست؟
دفتر کار درسی: ابزار مهم برای پویش تحصیلی
انتشارات پویش: کتاب کار ریاضی
تماس با ما