7 روز تا یک روان درمانی بهتر

Psychotherapyهر نوع آدمی که باشید، نوعی روان درمانی باید برای شما مناسب باشد. این بسیار شخصی تر از رفتار درمانی است و نحوه تفکر، درک رویدادها و تفسیر رویدادها را در نظر می گیرد. ایجاد محیط مناسب: ایجاد محیطی عاری از مواد مخدر برای فرد در حال بهبودی از اعتیاد برای عزیزان مهم است.

مشاور خانواده

آنها یک محیط باز دارند که در آن مشتریان می توانند آزادانه بیایند و خودشان را کشف کنند و همچنین نیازهای عاطفی خود را بررسی کنند. همچنین برای محققان روشن است که PTSD می تواند در افرادی که هرگز پا در میدان جنگ نگذاشته اند ایجاد درمان اختلال دو قطبی – خواندن alodoctor.com – شود.

برای افراد مبتلا به بیماری هایی مانند اسکیزوفرنی و اختلال دوقطبی، به عنوان مثال، دارو، توانبخشی مداوم، مسکن و حمایت شغلی اغلب مورد نیاز است. به نظر می رسد سن اولیه مصرف حشیش و فراوانی مصرف آن، خطر قابل توجهی برای ابتلا به اسکیزوفرنی در میان جوانان آسیب پذیر پیش بینی می کند. آن‌ها می‌توانند به‌جای آن‌گونه که در حال حاضر با یک یا چند نفر در زندگی‌تان رابطه برقرار می‌کنید و بررسی کنند که چه تغییراتی در سبک ارتباط شما منجر به رضایت بیشتر شما می‌شود.

اینها می توانند کاملاً شخصی باشند و بر تأثیری که افراد در گذشته بر ما داشته اند تأکید کنند (معمولاً والدین ما بسیار مهم هستند) اما نیازی به آن ندارند. اگر قبلاً داروهای گیاهی افسردگی را کاوش نکرده‌اید، ممکن است آنها تکه‌ای از پازلی باشند که در مبارزه شخصی خود با افسردگی از دست داده‌اید.

بسیاری از متخصصانی که زمانی فقط رویکرد رفتاردرمانی را اتخاذ می کردند، به درمان شناختی روی آورده اند. تحقیقات انجام شده نشان می دهد که آنچه مهم است این است که نوع درمان چندان مهم نیست. احتمالاً ناب ​​ترین نوع درمان هایی که بر احساسات ما متمرکز شده اند، درمان مشتری محور کارل راجر است. یک نوع خاص در دسترس و ارزشمند از این درمان، تحلیل تراکنش است.

درمان اختلال دو قطبی

درمان به طور کلی در پاسخ به انواع تظاهرات خاص یا غیر اختصاصی بحران های بالینی قابل تشخیص و/یا وجودی استفاده می شود. شناخت درمانی – برخی از کارشناسان معتقدند شناخت درمانی موج آینده در درمان افسردگی است. یک پرستار روانپزشکی نزدیک به خود پیدا کنید هنگامی که به دنبال یک پرستار روانپزشک در منطقه خود هستید، مهم است که موقعیت مکانی خود و نوع درمانی را که به آن علاقه دارید در نظر بگیرید.

Psychotherapy

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

سیستم کنترل از راه دور: انقلابی در دنیای امنیت و اتوماسیون
سیستم صوتی هوشمند خانگی: یک نگاه جدید به اتصال صدا در خانه
Discover the Art of Tipping People in Livegirlcamshub.com
بازی انفجار چیست؟
دفتر کار درسی: ابزار مهم برای پویش تحصیلی
انتشارات پویش: کتاب کار ریاضی
تماس با ما