Walx، خرید ارز دیجیتال; یک فلش و چند نشان – زومیت

[ad_1]

توصیه Valks این است که ابتدا تحقیقات بیشتری در مورد اقتصاد و ارزش دیجیتال انجام دهید و به سمت دانش کافی بروید. اگر می خواهید در مورد اقتصاد، ارز دیجیتال و مفاهیم مرتبط مانند: اقتصاد غیر متمرکز بیشتر بدانید Valks توصیه می کند آن را بخوانید.

اقتصاد غیرمتمرکز چیست؟

اقتصاد معوق (DeFi) به اقتصادی اطلاق می شود که در آن سرمایه گذاران می توانند بدون نیاز به مبادلات به راحتی و به طور مستقیم با یکدیگر تجارت کنند. در این عصر، فناوری به گسترش کمک می کند اقتصاد غیر متمرکز ارزهای دیجیتال را می توان به راحتی در بازارهای آنلاین معامله کرد. در واقع، اقتصاد غیرمتمرکز بخشی از آن است سیستم بلاک چین مکانی که می توانید بدون نیاز به راهنمایی سازمان یا ارگان خاصی با استفاده از ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال معامله کنید. این فلسفه ارز دیجیتال است.

اقتصاد غیرمتمرکز چگونه کار می کند؟

در این اقتصاد از دستگاه‌های دیجیتال مختلف برای اتصال افراد و نمایش مظنه و درخواست مظنه استفاده می‌شود و چه خریدار و چه فروشنده، لازم نیست برای تجارت و تجارت به مکان خاصی بروید. بنابراین، اقتصاد پراکنده، حد وسط معاملات مالی را حذف می کند. در این صورت بانک یا صادرکننده کارت اعتباری واسطه بین شما و خریدار نیست و با استفاده از رمز عبور، شما مالک پول الکترونیکی را مستقیماً به خریدار منتقل می کنید.

تفاوت بین اقتصاد غیرمتمرکز و اقتصاد متمرکز چیست؟

کسالکس

ما باید تفاوت های واضح بین یک اقتصاد پراکنده و متمرکز را در نحوه عملکرد آن بدانیم. اقتصاد مرکزی توسط جرایم سایبری و هک داده ها تهدید می شود. در حالی که در اقتصاد غیرمتمرکز امکان هک و خطرات امنیتی وجود ندارد. ضمناً با نام خانوادگی، این مدل اقتصادی مستقل از نهادها یا حاکمیت و اختیارات مرکز بوده و مستقل عمل می کند و نیازی به نظارت ندارد. از سوی دیگر اقتصاد مرکزی باید تحت ساختار و جهت خود عمل کند.

شفافیت یکی دیگر از مسائلی است که اقتصاد متفرقه و متمرکز با آن مواجه است، بازار تفرقه‌انگیز برنده این عرصه است. در اقتصاد غیرمتمرکز، همه مبادلات و معاملات شفاف هستند و شما به آنها دسترسی دارید. از سوی دیگر، تخیل می تواند بدون توجه به مسافت و قوانین خاص کشورهای مختلف، معاملات مالی را در سراسر جهان انجام دهد و نیازی به مجوز ندارد. این ویژگی را باید یکی از بهترین ویژگی های اقتصاد غیرمتمرکز دانست.

چرا در اقتصاد پراکنده به ارز دیجیتال نیاز داریم؟

کسالکس

ارز دیجیتال یا کد ارز که ترجمه فارسی کلمه cryptocurrency می باشد دارای مزایای قابل توجهی است که در ادامه قصد داریم مهمترین مزیت ها را بررسی کنیم. هنگامی که مزایای استفاده از ارز دیجیتال خود را بدانید، خواهید فهمید که چرا ما به یک اقتصاد سلسله مراتبی و ارز دیجیتال نیاز داریم.

1. مجازات بی اثر

قبل از اینکه بتوانیم دلایلی را که به نیاز ما به اقتصاد و ارز دیجیتال اشاره دارد، نام ببریم، باید به مجازات ها بپردازیم. مجازات در کشور ما موضوعی است که به طور مستقیم و غیرمستقیم تمامی ابعاد زندگی شخصی و شغلی را تحت تاثیر قرار می دهد و هر فردی سرمایه خود را تغییر می دهد تا بتواند مال خود را از مجازات و آثار آن حفظ کند. تبدیل تومان به دلار یکی از این روش هاست. اما نگه‌داشتن دلار در خانه کار مطمئنی نیست و باید راه‌هایی برای ایمن نگه‌داشتن آن‌ها و حفظ ارزش دارایی‌مان بیابید. بنابراین تبدیل سرمایه به ارز دیجیتال راه حلی معقول و منطقی به نظر می رسد.

البته خرید ارز دیجیتال این نه تنها بر ارزش دارایی شما تأثیر می گذارد. وقتی نوبت به معامله می رسد، لازم نیست نگران جریمه باشید. زیرا ملیت شما حقوق شما را برای تراکنش ها مشخص نمی کند و همه افرادی که در بازار ارزهای دیجیتال معامله می کنند از حقوق یکسانی برخوردارند. شاید بد نباشد که بگوییم ارزش عظیم بازار ارزهای دیجیتال را در بی اثر بودن جریمه ها و حقوق فردی می توان یافت.

. از مرکز دوری کنید

در بخش تفاوت های اقتصاد متمرکز و تقسیم شده، گفتیم در اقتصاد مشترک، دیگر نیازی به یک آژانس مرکزی برای ایفای نقش اصلی نداریم. پرداخت های همتا به همتا در اقتصاد غیر متمرکز به شما این امکان را می دهد که مجبور نباشید برای ارز دیجیتال خود تحت سیستم بانک مرکزی پرداخت کنید. در واقع شما مبلغ مورد نظر خود را مستقیماً برای گیرنده ارسال می کنید.

3. امنیت

حتما شنیده اید که هکرها هر بار اطلاعات حساب کاربری افراد را هک کرده و به سرقت می برند. هک اطلاعات حساب شخصی به این دلیل رخ می دهد که سیستم فعلی بخشی از اقتصاد مرکزی است و داده ها در مراکز تخصصی مانند بانک مرکزی ذخیره می شوند. در یک اقتصاد غیرمتمرکز، هیچ سیستمی مانند سیستم بانک مرکزی وجود ندارد که هکرها بتوانند به یکباره به همه اطلاعات دسترسی پیدا کرده و آن ها را سرقت کنند. علاوه بر این، امنیت به داده های کاربر محدود نمی شود و هک سایبری می تواند دارایی افراد را از یک سیستم متمرکز سرقت کند. اما در یک سیستم سلسله مراتبی، سرقت رمز عبور افراد در تراکنش ها غیرممکن است و احتمال آن صفر است.

4. هزینه و زمان کمتر

همانطور که می دانید ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، لایت کوین و تترا نوعی ارز الکترونیکی هستند. فرآیند انتقال پول الکترونیکی مستقیم است. در نتیجه، هزینه ها و زمان مورد نیاز برای تجارت و انتقال پول کمتر از انتقال پول در یک اقتصاد متمرکز است. مثلا شما تترا را با قیمت مناسب بخرید شما به راحتی می توانید بخشی از این بازار شوید و در مدت زمان بسیار کوتاه و بدون هزینه اضافی به تجارت و تجارت دیجیتال مارکتینگ بپردازید.

خرید ارز دیجیتال؛ نصف تیر و چند نشان!

Walx، در این مقاله ابتدا به بررسی این مفهوم می پردازد اقتصاد غیر متمرکز و همچنین اهمیت گسترش این نوع اقتصاد پرداخت. در ادامه به بررسی تفاوت‌های اقتصاد غیرمتمرکز و اقتصاد متمرکز پرداختیم و در نهایت مزایای کلیدی اقتصاد جدایی‌طلب و چرایی نیاز به ارزهای دیجیتال را توضیح دادیم. در پایان یادآور می‌شویم که با تبدیل سرمایه خود به ارز دیجیتال، می‌توانید ارزش دارایی‌های خود را بدون نگرانی بابت ذخیره آن‌ها به عنوان کالای فیزیکی، خرید ناشناس و بدون واسطه از سراسر جهان و پرداخت کمترین قیمت، حفظ کنید. .

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
خرید عمده تیشرت مردانه: راهی برای تازیانه کردن استایل شما
تماس با ما