موفقیت در کنکور سراسری از نگاه سینا تهرانی مشاور تحصیلی به چه عواملی بستگی دارد؟

مشاوره تحصیلی تلفنی - طرح جامع مشاوره کنکور - رتبه زیر ۱۰۰ با استاد حسینپور منابع بسیاری برای داوطلبان ارائه شده است. هر چند، تمام این منابع نیاز به مطالعه ندارد. سرکار خانم ایزدی از برترین مشاوران موسسه حرف آخر بوده اند و با سخت کوشی و دلسوزی در راهنمایی دانش آموزان ایشان همواره نتایج رضایت بخش و درخشانی در این زمینه دریافت کرده اند. پیروزی قطعی شما، در اعتماد به مرکز مشاوره کنکور تجربی گپچه است. اگر قصد پیروزی در کنکور تجربی را دارید، باید حتما این توصیه ها و نکات طلایی مشاوره کنکور تجربی 1401 را در نظر داشته باشید. اگر در یک درس ضعیف هستید، تلاش کنید تا ضعف خود را به کمک یک مرکز مشاوره کنکور تجربی برطرف کنید. پورسانت محدود: آبرسان افراد متقاضی مشخصات خود را جهت گزینش از طریق واتساپ ارسال کنید. ما در این مقاله سعی داریم به توضیح رشته روانشناسی بپردازیم تا داوطلبان متقاضی این رشته بتوانند با دیدی گسترده درباره زوایای مختلف این رشته نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند. این فایل رو بعد از این که شما داخل سایت قرار دادید من دانلود کردم اما بهش گوش ندادم چون یه مدتی ازترس اردیبهشت99 و تکرار سال های قبل تسلیم شدم و از تنبلی های خودم خسته شده بودم و با خودم قهر کرده بودم حتی این هفته آخر دیگه نمازهام یکی در میون شده بود!

مشاور و برنامه ریز کنکور

نمیخوام بازم با فکر این که نکنه اردیبهشت یه اتفاق بد کنکورم رو نشونه بگیره هدفم رو از دست بدم..شاید خنده تون بگیره که با این وضعیتم خیلی به مثبت اندیشی اعتقاد دارم اما تو زندگیم از سال اول کنکورم همیشه اردیبهشت به بعد یه اتفاق زندگیم رو بهم میریخت که منم کم میاوردم و تمام تلاش هام از دست میرفت وهرسال این ترس باعث میشد دقیقا یه اتفاق دیگه بیاد وسط زندگیم و تکرار و تکرار..امسال این ترس زود تر منو درگیر کرد که امشب به لطف شما بهش پایان دادم..خیلی پر حرفی کردم اما حرف دلم بود و میخوام بگم دیگه اجازه نمیدم یه ترس هدف منو رو ازم بگیره،استاد خیلی سپاس گزارم… سلام من سال 97 در یکی از رشته های کاردانی بدون کنکور دانشگاه ازاد تحصیل میکردم که انصراف دادم و کنکور 98 رو شرکت کردم و سراسری پذیرفته شدم و الان فارغ التحصیل کاردانی سراسریم. من پایه دهم تجربی هستم تا الان تقریبا خوب پیش رفتم ولی اصلا امیدی به قبولی برای پزشکی ندارم خانوادم دوستام همه میگن قبول نمیشم اگه واقعا درس بخونم نتیجه میگیرم با اوضاع سهمیه و…

از طرفی همه علاقهمندان امکان اینکه خود را بیازمایند و دانشجوی رشته پزشکی شوند را خواهند داشت و اصلا فشاری روانی که الان برای ورود به این رشته روی داوطلبان است کاملا برداشته خواهد شد! چون اگه بخوام از الان شروع کنم دیگه نمیتونم با برنامه ازمون قلمچی پیش برم یعنی این سه ازمون باقی مونده قلمچی را شرکت نکنم و به جمع بندی شناور خودم بپردازم؟ من کرجم و از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارم و میخام پیش مشاور برنامه ریزی درسی با تجربه برم شما کسی رو پیشنهاد میکنید؟ اغلب نیز باور دارند، کسی که در زندگی خود موفق نبوده، نمی تواند یک مشاور خوب برای موفقیت در کنکور باشد. ولی راستش باور نمیکنم که بتونم سه رشته تاپ تجربی رو بیارم … سلام استاد من رشته مهندسی شییمی میخوندم سراسری ولی به دلیل علاقه به رشته دبیری دانشگاه فرهنگیان امسال که سال اولم بود انصراف دادم و میخوام مجدد کنکور بدم .سوالم اینکه بنظر شما برای قبولی در در تریت معلم و دبیری اگر از همین فروردین و این سه ماه پایانی چطور میتونم به هدفم برسم؟ میخواستم بدونم تو این مدت باقی مونده برا اینکه عمومی ها رو هم ببرم بالا ضمن اینکه اختصاصی ها هم لطمه نخوره باید چند درصد وقتم رو به عمومی اختصاص بدم و چطور عمومی ها رو بخونم؟

مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

اما صرف این که بهش بگیم این مهمه، نگهش دار فایده نداره. سال اخر اما همه تمرکزم روی امتحانات نهایی بود و اصلا برای کنکور نخوندم … پشت سرم عمق درد هایی که شکست داده بودم رو دیدم و گشتم این فایل رو پیداکردم و به تک تک کلمات شما گوش کردم..نمیدونم اما من رو از سکون زندگیم به جاده برگردوندید،باخودم گفتم کاش همون موقع بهش گوش میگردم تا این مدت این همه با ترسم زندگی نمیکردم..هنوزم یکم میترسم اما دیگه نه! 4سال پشت کنکور موندم برای هدفم با تموم سختی هاش کنار اومدم اما همیشه اردیبهشت اتفاقات بد زندگیم رو بهونه میکردم و من رو زمین میزد، یه روز مرتب 14 ساعت میخوندم و یه روز هیچی… خبر بد این است که مشاورین فعال در این حوزه، خود سابقه تحصیلی چندان مناسبی ندارند. لازم به ذکر است مشاور گروپ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای بازنشر شده ندارد. یک مشاور خوب، مشاوری است که از تجربه سخن بگوید.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما